Nízké úrokové sazby, dlouhá doba splatnosti

Proč vám může americká hypotéka nebankovní společnosti nabídnout tak výhodné podmínky? Protože je na finančním trhu velmi příznivá situace pro poskytování úvěrů. Půjčky jsou dnes dostupné téměř každému a to dokonce i těm, kteří mají problém s dokládáním svých příjmů, protože podnikají, nebo pracují krátce, či na základě dohod o pracovní činnosti nebo dohody o provedení práce místo obvyklé pracovní smlouvy. V takovém případě však nemůžete žádat o úvěr v klasické bankovní instituci. Ti mají velmi přísná pravidla. Zažádejte u společnosti, která si váží každého nového klienta a která vám nabídne velmi výhodné podmínky.

koruny

Neotálejte s refinancováním
Že už máte sjednány úvěry, avšak nejste spokojeni s tím, kolik měsíčně splácíte? Je pro vás výše měsíční splátky natolik zatěžující, že vám nezbývá dostatek na běžné nákupy? Rozhodněte se pro refinancování vašeho úvěru a vyberte si delší dobu splatnosti. Vaše měsíční zatížení může klesnout i třeba o polovinu a vy už se nemusíte omezovat při každém rodinném nákupu. Delší doba splatnosti neznamená jen o několik málo let. Splátky si můžete rozvrhnout i třeba na třicet let. Měsíčně pak z bankovního účtu odepíšete jen velmi malou částku, která nijak neohrozí váš rozpočet.

Splacení bez sankcí
Kdykoliv se rozhodnete pro mimořádnou splátku, nebude vám účtován žádný sankční poplatek. I celý úvěr je možné splatit, bez obav o to, že vám bude částka navyšována o penále. Americká hypotéka se zkrátka přizpůsobí vaší momentální situaci.

nákup

Pro koho je úvěr určen
Americká hypotéka je vhodná pro každou rodinu. Je velmi výhodná nejen pro nové žadatele o úvěr, ale i pro ty, kteří chtějí refinancovat úvěry, nebo jim dokonce hrozí dražba majetku, kvůli nesplácení.

Vyplňte kontaktní formulář i vy a dozvíte se více informací!