Vybavení na cesty

Samozřejmě musíme brát ohled na typ dovolené. Něco jiného si zabalíme na vandr, kde budeme spát pod širákem, do kempu pod stan nebo do luxusního hotelu. Ale jsou věci, které si člověk bere s sebou kamkoliv a zoufá si, když je zapomene, případně se je snaží na místě dokoupit.
šátek na kufru

Bez čeho správný muž a žena nevyjíždějí

· Kapesní nůž
Dříve jsem měla za to, že ho u sebe má každý muž. Opak je pravdou. Někteří ho nevozí. Mně přijde skoro životně důležitý. Ideální je ten švýcarského typu, abyste s ním mohli otevřít lahev vína, přestřihnout provaz, opilovat si nehet a podobně. Do letadla si ho ale neberte v příručním zavazadle, jinak o něj přijdete.
· Lékárnička
Zajisté narazíte i v zahraničí na lékárnu, kde si můžete potřebné léky nebo náplasti koupit, ale musíte se tam domluvit a to nemusí být jednoduché. Proto je dobré, brát si základní léky s sebou. Zvláště, pokud míříte někam do přírody. Dezinfekci, náplasti, obvaz, něco na horečku a bolení hlavy a proti průjmu. Mně se třeba jako takový všestranný pomocník osvědčil tee-trea olejíček.
· KPZ
Táborníci dobře znají. V moderní podobě se jedná hlavně o šitíčko, co když se Vám někde něco utrhne, či rozpárá. A pak o placatku se slivovicí (ideálně) na ranní dezinfekci, zvláště v exotických oblastech. Hodí se i kousek mýdla na přeprání věcí.
pas na zavazadle
· Telefon
Před 20 lety by na seznamu nebyl, ale dnes je to náš nerozlučný společník a slouží nejen ke komunikaci, ale i k focení, k orientaci, k vyhledávání zajímavých cílů, zjišťování počasí a podobně. Záleží na počtu a druzích aplikací, které v něm máte.
· Kniha
Dnes již nedoprovází na dovolenou každého, ale ještě pořád bývá v mnoha cestovních taškách a kufrech. Co bychom si bez ní na pláži počali?
· Fotoaparát/kamera
Pokud nefotíte mobilem, tak je tu starý dobrý foťák.
A samozřejmě další nutné věci, jako jsou hygienické potřeby, peníze, doklady, atd.

Dovolená 2020

Právě teď první nabídky označované jako First-minute kolují internetem a je o ně velký zájem. Pokud si chcete příští rok dovolenou užít bez zbytečných nervů a za přijatelné peníze, tak je teď ta ideální chvíle si vybrat tu vysněnou dovolenou pro celou Vaší rodinu a pomalu si ji naplánovat. Jistě si teď říkáte, že řesit dovolenou několik měsíců předem je zbytečné, ale v tuto chvíli je nejširší výběr za ty nejpříznivější ceny. Navíc hned několik cestovních kanceláří nabízí zaplatit v době objednávky pouze rezervační poplatek a poté si budete moct zbytek částky doplatit ve více zálohách.

molo a výhled na oceán

Pokud stále nevíte do jakého destinace se vydat, tak nezoufejte. Na výběr je opravdu ze širokého spektra. Mezi ty nejoblíbenější destinace rozhodně patří Chorvatsko, Turecko a Egypt. Tyto tři oblasti patří mezi ty nejlevnější a mezi českými turisty velmi oblíbené. Mezi další často využívané destinace se dají zahrnout Spojené arabské emiráty, Španělsko, Itálie, Bulharsko či Řecko. Pokud si vyberete nějakou z těchto možností, tak na dovolené rozhodně nebudete litovat ani minutu. Všechny tyto země spojuje specifická příroda, krásné pláže a velmi vstřícní a ochotní lidé. Jestli toužíte po opravdu exotické dovolené, tak byste jednoznačně neměli přehlédnoout destinace jako jsou např. Kapverdy, Zanzibar, Maledivy, Thajsko či Srí Lanku. Tyto destinace, které jsou nepochybně o něco dražší než ostatní, Vás dokáží opravdu okouzlit a budete se tam rádi vracet.
moře a pláž

Milovníci sněhu a zimních dovolených, ale nemusí zoufat. Správnou lyžovačku si nejvíce jistě užijete v Itálii či Rakousku, ale také mezi velmi oblíbené destinace patří Švýcarsko, Francie nebo Slovinsko. Nesmíme zapomenout ani na krásy České a Slovenské republiky, kde si zimní dovolenou užijete také plnými doušky.

Teď už jen zbývá vybrat si a zarezervovat tu správnou dovolenou právě pro Vás!

To pravé pro Vaši spokojenost


Je jasné, že nic není jen tak, a že snad každý moc dobře ví, že v dnešní době všechno něco stojí. To samozřejmě platí také o svícení. Jakmile rozsvítíte, tak se spotřebovává elektrická energie, která rozhodně není zadarmo. A právě z tohoto důvodu bychom si vždy měli promyslet to, kolik vlastně za svícení utrácíme, a zda by se s touto situací nedalo něco dělat. Věřte tomu, že takové zamyšlení se Vám vyplatí.

malá lampa

V dnešní době si můžete vybírat ze široké škály kvalitních světelných zdrojů, a proto se vyplatí vsadit na takové, jejichž spotřeba elektrické energie je opravdu minimální. Díky tomu si můžete být jistí tím, že nebudete platit příliš.
Možností je samozřejmě mnoho, pokud ale chcete mít jistotu, že jste si vybrali správně, tak je tu pro Vás právě LED technologie, která Vám toho může hodně nabídnout.

LED bude i pro Vás správnou volbou

Díky této technologii si v dnešní době můžete pořídit takové světelné zdroje, jejichž spotřeba elektrické energie je minimální, i tak ale spolehlivě slouží a vždy Vám poskytnou dostatečné množství světla. Například reflektor led je opravdu oblíbenou volbou, na kterou se můžete spolehnout i Vy, a proto této skutečnosti využijte, rozhodně nebudete muset ničeho litovat, to je jistota. Vybírejte tedy z toho, co tu pro Vás je, a pořiďte si takové světelné zdroje, které jsou kvalitní, spolehlivé, budou Vám sloužit dlouhé roky, a to jenom za pár korun. Něco takového se rozhodně vyplatí.

zdroj světla

Proč byste měli platit více, než ve skutečnosti musíte? Snížením spotřeby elektrické energie ve Vaší domácnosti samozřejmě ušetříte také svoje peníze, a proto se na něco takového zaměřte. Můžete si být jistí tím, že volba vhodných světelných zdrojů může mít mnohem větší vliv na úspory, než jste si vůbec mysleli, a právě proto něco takového jen tak nepodceňujte, mohli byste litovat.

U nás najdete všechno na jednom místě

pruty, voda, skály

Je tomu tak, bez udice prostě nic nechytíte. Dnes už není ve vodách tolik ryb, abyste je mohli chytat jen tak rukama či jako ve filmech oštěpem a podobně. Prostě a jednoduše je zapotřebí se vybavit kvalitním rybářský prut a dalším vybavením, díky kterému budete u vody slavit úspěch. Samozřejmě je důležité si správně vybrat druh udice, velikost a hledět i na další detaily.

Pokud se chystáte na kapry, tak Vás jistě potěší velký výběr kaprových udic, pokud jste naopak zatížení na sumce, tak se porozhlédnete v našem výběru sumcových rybářských prutů. V případě lovu sumců, také budete potřebovat nějaké ty nástražní rybky, které si můžete sami nachytat za pomocí kvalitního biče, který také najdete v naší nabídce v několika provedeních.

rybářké pruty, rybky, návnady

Všechny námi nabízené rybářské pruty pocházejí z dílen těch nejlepších světových značek a jsou k dostání za velmi příznivých cenových podmínek. Největší výhodou je samozřejmě, že všechno potřebné najdete na jednom místě. Od rybářských prutů všech druhů a velikostí, přes krmné směsi a návnady, až po oblečení, bivaky a čluny. Prostě všechno pod jednou střechou.

Již tady byly zmíněny biče, kaprové či sumcové udice, ale to ještě stále není všechno. V naší nabídce najdete také velký výběr feederových rybářských prutů, kvalitní teleskopy a matche a také samozřejmě všechny potřebné doplňky i kvalitní a spolehlivé obaly na Vaše udice. Záleží jen na Vás, jakému druhu lovu dáváte přednost a kterému se chcete věnovat. Podle toho si také u nás můžete vybrat tu správnou udici, která Vám zajistí úspěch u vody.

Proto velmi dobře vybírejte a hledejte přesně ten, který odpovídá Vašim požadavkům. Jsme si jisti, že Vás naše nabídka nezklame. Zajisté najdete, co hledáte.