Dovolená 2020

Právě teď první nabídky označované jako First-minute kolují internetem a je o ně velký zájem. Pokud si chcete příští rok dovolenou užít bez zbytečných nervů a za přijatelné peníze, tak je teď ta ideální chvíle si vybrat tu vysněnou dovolenou pro celou Vaší rodinu a pomalu si ji naplánovat. Jistě si teď říkáte, že řesit dovolenou několik měsíců předem je zbytečné, ale v tuto chvíli je nejširší výběr za ty nejpříznivější ceny. Navíc hned několik cestovních kanceláří nabízí zaplatit v době objednávky pouze rezervační poplatek a poté si budete moct zbytek částky doplatit ve více zálohách.

molo a výhled na oceán

Pokud stále nevíte do jakého destinace se vydat, tak nezoufejte. Na výběr je opravdu ze širokého spektra. Mezi ty nejoblíbenější destinace rozhodně patří Chorvatsko, Turecko a Egypt. Tyto tři oblasti patří mezi ty nejlevnější a mezi českými turisty velmi oblíbené. Mezi další často využívané destinace se dají zahrnout Spojené arabské emiráty, Španělsko, Itálie, Bulharsko či Řecko. Pokud si vyberete nějakou z těchto možností, tak na dovolené rozhodně nebudete litovat ani minutu. Všechny tyto země spojuje specifická příroda, krásné pláže a velmi vstřícní a ochotní lidé. Jestli toužíte po opravdu exotické dovolené, tak byste jednoznačně neměli přehlédnoout destinace jako jsou např. Kapverdy, Zanzibar, Maledivy, Thajsko či Srí Lanku. Tyto destinace, které jsou nepochybně o něco dražší než ostatní, Vás dokáží opravdu okouzlit a budete se tam rádi vracet.
moře a pláž

Milovníci sněhu a zimních dovolených, ale nemusí zoufat. Správnou lyžovačku si nejvíce jistě užijete v Itálii či Rakousku, ale také mezi velmi oblíbené destinace patří Švýcarsko, Francie nebo Slovinsko. Nesmíme zapomenout ani na krásy České a Slovenské republiky, kde si zimní dovolenou užijete také plnými doušky.

Teď už jen zbývá vybrat si a zarezervovat tu správnou dovolenou právě pro Vás!