Trendy svatební šaty v roce 2020

Která žena by nechtěla být před oltářem tou nejkrásnější, která zastíní všechny ostatní ženy v okolí. Moderní trendy se mění i v odívání na svatbách. A to nejvíce v oblasti svatebních šatů, které se mění pro každou sezonu. Jaké budou v kurzu letos?šaty spadené rukávy

  1. Šaty se spadenými rukávy

Odhalená ramena jsou u svatebních šatů oblíbená již několik let po sobě, letos se k tomu ale přidají i spadené rukávy, nebo volán, které je skvěle doplní. Výhodou je, že se skvěle kombinují s hlubším výstřihem ale třeba i se šaty, které mají výstřih velice střídmý.

  1. Výstřihy

Velké výstřihy jsou trendy pořád. Tuhle sezonu jsou v kurzu především úzké véčkové výstřihy, které si může dovolit v podstatě každá. Může končit klidně až hluboko v pase ale to vypadá dobře pouze ve stoje, v sedě se šaty mohou nevzhledně krabatit. Počítejte s tím při výběru.

  1. Kalhotový kostým

Nevšední a netradiční, přesně takový je svatební kalhotový kostým, který je sice plnohodnotnou alternativou svatební róby, avšak nevídáme je nijak často. Mohou vypadat elegantně a vznešeně, většinou je volí spíše starší ženy, které už chtějí mít své pohodlí a při tom vypadat na svatbě opravdu krásně. Nebojte se kalhotových kostýmů, horní díl může tvořit v podstatě jakákoli varianta, od tílka až po moderní korzet.krajka svatební

  1. Dlouhé rukávy

Dlouhé rukávy jsou skvělou variantou pro ty, co se necítí dobře v šatech bez rukávů, popřípadě pro chladnější měsíce. V posledních letech jsou oblíbené především šaty s krajkovými rukávy, popřípadě s krajkovým celým vrškem šatů. Tento trend přetrvává i pro letošní sezonu. Krajkové svatební šaty jsou velice elegantní a krásné.
Pokud chcete mít tradiční svatební šaty a přitom je nějak osvěžit, pak je můžete ozdobit třeba výraznou mašlí, která je skvělým doplňkem. Mašle může být ve stejné barvě jako šaty, popřípadě může být úplně jiná, výrazná, která zaujme. Stejně tak šperky mohou osvěžit i obyčejné šaty.