Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu a bez registru

Co víc si přát? Nebankovní hypotéky pomohou každému a to i v případě, že máte záznam v registru. Běžně totiž do registru nenahlížíme, a proto nás drobné záznamy ve vašem případě nemohou vůbec ohrozit. Většinou se totiž jedná o staré prohřešky, nějaké nezaplacené splátky nebo nedoplacené poplatky, které však na vaši schopnost splácet nemusí mít vůbec žádný vliv a proto je nebereme v úvahu.

evropská měna

Plně tolerujeme také nižší daňové přiznání v případě podnikatelů. Tento typ hypotéky spadá do oblasti podnikatelský úvěrů. Proto se poskytuje pouze firmám, OSVČ a podnikatelům. Peníze se používají pro účely podnikání. Stačí ručit nemovitostí a peníze dostanete velice rychle.

pracovní ovzduší

Podívejte se na svět jinýma očima

Vše nemusí být jenom černé a bílé. Máme řešení pro každého. Jste firma nebo podnikatel, který hledá východisko ze zdánlivě bezvýchodné situace? Máme pro vás řešení! Americká nebankovní hypotéka je velmi výhodný finanční produkt. Poskytne peníze i v případě, že máte nízké daňové přiznání, nemusíte nic složitě dokazovat ani nějakým způsobem obcházet, abyste úvěr dostali. Nezkoumáme ani žádné záznamy. Jsme vhodným řešením pro klienty, kteří byli již odmítnutí bankou. Není totiž vůbec jednoduché získat v bance úvěr, a proto jsme zde také my s našimi nebankovními službami. U nás to zkrátka chodí jinak!

ztracené místo

  1. Nečekejte žádné skryté poplatky ani jiné sankce.
  2. Bavíme se s vámi narovinu a to samé očekáváme od vás.
  3. Nenahlížíme do registrů dlužníků, mezi které patří BRKI, NRKI, SOLUS a další.
  4. Žádné dokazování příjmů. Nevadí ani nízké daňové přiznání.
  5. Hypotéka je vhodná pro všechny živnostníky, podnikatele i firmy.
  6. Zajistíme dlouhodobou fixaci až na 30 let.
  7. Dostanete pevnou úrokovou sazbu a to od 6,9% p.a.
  8. Úvěr můžete kdykoliv předčasně doplatit. Tato služba je zdarma – bez sankcí.
  9. Exklusivní nabídka pro žadatele s žádným, nebo jen drobným záznamem v registru i s nižším příjem od 3 % p.a.
  10. Podepíšete smlouvu a peníze máte do 24 hodin!