Malý byt ji přivítá

Už dlouho jste se připravovali na to, až se budete moci odstěhovat od rodičů a pořídit si vlastní bydlení. Konečně jste našli menší byt, kde vám cenová nabídka umožní, začít samostatný život. Hned jak máte podepsanou smlouvu o nákupu bytu, začínáte nad papírem zvažovat, jak rozmístit nábytek a co přesně do bytu pořídit, aby působil příjemně a vzdušně. Procházíte nabídky jednotlivých obchodů, a hlavně vše pečlivě rozměřujete. Každý centimetr hraje roli a vy chcete mít zařízení bytu co možná nejvíce praktické.

sedací souprava

Kde je největší problém?
Určitě v odpovědi na otázku, jak v malém bytě zařídit ložnici. Velké dvoulůžko nepřipadá v úvahu, protože by obsadilo obrovskou plochu v bytě a bylo by dominantou. A koupit si jen menší jednu postel? Co když si pozvete přes noc návštěvu a časem budete obývat byt ve dvou? Sedací souprava rozkládací na vaše otázky odpoví. Její moderní materiály a nové zpracování je natolik dokonalé, že se hodí i pro každodenní spaní. Nemusíte se tak bát, že by vaše páteř trpěla na příliš měkkém, nebo na příliš tvrdém podkladu. Navíc jsou navrženy tak, aby zpravidla obsahovaly i úložný prostor, kam pohodlně odložíte přikrývku, polštář i prostěradlo. Jejich složení a rozložení je jednoduché a pohodlnou postel budete mít připravenou za malou chvíli.

kožená sedačka

Která se hodí nejvíce?
Orientujte se podle ostatního zařízení bytu. Volíte nábytek a koberce v jednobarevném nenápadném provedení? Pak si můžete vybrat kousek, který bude mít velmi výrazné vzory a pestré barvy. Takový kousek zaujme na první pohled. Pořídili jste si do bytu kuchyňskou linku s výraznějšími skříňkami, nebo jste doplnili jednu zeď zajímavou tapetou? Pak už nemůže být sedačka dominantou a dejte přednost jednobarevnému provedení. Rovněž zaměřte pozornost na materiály a myslete na to, aby se vám nový nábytek jednoduše udržoval v čistotě.