Kde hledat audioknihy

Knihy jsou stále oblíbené, nicméně díky rušnějším životům a většímu časovému nátlaku je třeba hledat i alternativy. Například audioknihy, neboli příběhy, které čte nějaká osoba a vy ji pouze posloucháte a vstřebáváte obsah. Ovšem koho by bavilo si neustále stahovat tyto audia, a poté je muset ukládat v počítači, protože každou máte z jiné stránky, a v případě, že se k ní chcete vrátit, byste museli hledat od znovu? Bude mnohem jednodušší navštívit jednu ze stránek, kde můžete najít vše pohromadě a díky účtu vždy přijít a najít všechny svá audia pohromadě.
knihy se sluchátky
Audiotéka
Snad nejznámější a jedna z největších sbírek audioknih. Můžete zde nakoupit téměř všechny knihy, které se vám vybaví, cenově se příliš neliší od jiných stránek, většinou vychází stejně. Navíc zde můžete uplatnit nejen cashbackové stránky, ale i kódy z účtů například jako u České pošty. Díky různým sbírkám navíc sami můžete objevovat a ne nutně jít pouze za tím, co byste chtěli mít u sebe.
audio knihy
Progresguru
Obchod nabízející především seberozvojová audia. Zakládá se zde s vaším účtem při nákupu i vlastní knihovna, tudíž když se přihlásíte, máte všechny zakoupené produkty zde. A samozřejmě bez omezení počtu stahování. A jak tento web vznikl? Mladý pár se začal rozvíjet v těchto ohledech, a rozhodli se vytvořit tento web, který je zároveň i nakladatelstvím rozvojových knih.

Audiolibrix
Na této stránce využijete nejen uživatelské rozhraní s vlastní knihovnou, ale můžete také využít vyhledávání dle autorů, interpretů, nebo například vydavatelů. Získáte prostor pro recenze a samotný web vydává podcast Audionovinky. Kromě tohoto si můžete na tuto stránku sami zaregistrovat svůj podcast, pokud tedy sami něco tvoříte, jen směle do toho. A jestli si s něčím nebudete vědět rady, stránka má taktéž neustálé aktivní zákaznickou podporu, a to i o víkendech.