Swarowski je značka špičkových sklářských výrobků původem z Jiřetína pod Bukovou

Sklenice jako svatební dar

Novomanželé nejvíce ocení takové svatební dary, které jim pomohou zařídit společnou domácnost. Kupříkladu za socialismu se to odehrávalo tak, že si mladý manželský pár bral bezúročnou půjčku na nábytek, koberce či svítidla a zbývající vybavení obdržel formou svatebních darů. Zcela optimální je, jestliže se svatebčané mezi sebou dohodnou a každý z nich pořídí jiný výrobek, aby se pak nestalo, že manželé přede všemi rozbalí tři kuchyňské mixéry a dva kávovary.

sklenice na vodu

Sklenice Swarowski je pro svatební příležitosti velmi originální prezent a kupříkladu sada šesti sklenic je do společné domácnosti mladého páru skutečně potřebná.

Pod vánočním stromkem

K Vánocům lidé nakupují leccos, a ve značném počtu zejména elektroniku (mobilní telefony), oblečení, obuv, kosmetiku, hračky a sportovní potřeby. Špičkové sklářské výrobky nebývají na pořadu dne, i když právě něco takového dokáže slavnostní chvíle výrazně pozvednout. Zkuste letos pozměnit své plány a darovat růžové sklenice na víno či sekt, což se bude hodit právě na Silvestra, anebo překrásnou vázu, případně velmi praktickou sadu sklenic na smoothies.

sklenice na víno

Prezent pro svou vyvolenou

Někteří muži s oblibou darují svým přítelkyním spodní prádlo. Možná je k tomu žene představa, že si jej obléknou, a že jej budou moci vzápětí postupně svlékat. Proč ne, může to být docela vzrušující záležitost, ovšem chtělo by to vyvážit něčím seriózním, co ocení každá žena, která vnímá, že partnerovi nejde jen o sex. A právě mistrovské sklářské výrobky z dílny Swarowski mohou ženy okouzlit natolik, že jejich kouzlu nadobro podlehnou. A chcete-li tip na něco šikovného, mohl by to být např. set na vodu, karafa na víno anebo široké, stabilní sklenice na pití mixovaných ovocných šťáv.

Mimochodem, víte, že značka Swarowski byla založena již v druhé polovině 19. století, v Jiřetíně pod Bukovou v Jizerských horách, a že dnes prosperuje ve čtyřech desítkách zemí?