Čím vás hodinový manžel překvapí

Každý z vás jistě miluje příjemná překvapení a ta vám může přichystat i hodinový manžel. Nevěříte? Pojďme se zaměřit na to, s čím vám v domácnosti vypomůže:

Vrtání do panelu – že existuje příklepová vrtačka, víme snad všichni, ale jaké je to vrtat s ní do betonových panelů v panelovém bytě, to si vyzkoušel jen někdo. Vrtání ve výšce kolem metru nad zemí, kde se můžete pořádně zapřít nohama o podlahu, je ještě relativně únosné, ale vrtat do stropu nebo nízko u stropu několik otvorů, například pro garnýže, to už tak snadné být nemusí. A zvláště pro osamělou ženu jsou tyto práce nad její síly.

tři vrtáky

Montáž kuchyňské linky – chcete si pořídit novou kuchyň a vystačíte s kuchyňskou linkou z běžných obchodů s nábytkem, aniž byste utráceli horentní sumy za služby profesionálních kuchyňských studií? Pak si zavolejte na výpomoc hodinového manžela z Pardubic. Poradí si i s namontováním horní řady skříněk a s pokládkou desky na spodní díl kuchyňské linky. Mohl by zvládnout zapojit i vodovodní baterii a připojit dřez k odpadovému potrubí.

ruční nářadí

Přemístění vestavěné skříně – vestavby na míru jsou skutečně perfektní řešení úložného prostoru, ale co když se s vaší skříní stěhujete, anebo jen potřebujete vestavěnou skříň přemístit do jiné místnosti a upravit její vnitřní dispozice anebo provést přířez některých jejích částí? Hodinový manžel by to měl zvládnout, i kdyby se jednalo o prostory velmi odlišné od těch původních.

Pokládka koberce – Položit koberec na podlahu zvládne kde kdo, ale položit jej tak, aby perfektně lícoval z rohu do rohu, a byl zaklopený i obvodovým soklem, to už vyžaduje určité mistrovství. Opět další důvod, proč si pozvat právě tohoto řemeslníka. Někteří hodinoví manželé mohou koberce i profesionálně čistit, ale to si raději předem zjistěte. Čištění koberců však v nabídkách hodinových manželů bývá.