Módní přehlídky

Když se řekne slovo móda, co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí totiž třeba ani neví, jak se móda vyvíjela a co to vůbec móda je. Protože není móda jako móda. Můžete si udělat vlastní styl nebo se nechat něčím inspirovat. Nicméně ale móda je taky taková, co vidíme třeba na módních přehlídkách. A když už jsme u módních přehlídkách. Tak bych vám chtěla říct, že jsem už dvě módní přehlídky navštívila. A musím vám říct, že to byla naprostá paráda. Cítila jsem se tam jako princezna.

Móda mě moc baví.

Všechno tam bylo dokonalé a krásné. Ani jsem nevěděla, kam se mám koukat. Byla to opravdu perfektní móda a já jsem si říkala, že kdybych měla více peněz, tak bych se něco z té módy koupila. Nicméně ale potom skončila módní přehlídka, tak se všichni hosté přesunuli do jiné místnosti, kde se nějaké módní kousky daly samozřejmě koupit. Jenomže já, když jsem viděla ty hrozné vysoké ceny, tak jsem málem omdlela. Ty ceny na mě byly opravdu vysoké, že bych třeba za jeden nebo dva kousky dala půlku výplaty, takže jsem si řekla, že si dám raději pouze kávu v bufetu. Naštěstí byla zadarmo, tak jsem alespoň ušetřila.

Barvy mám ráda.

Nicméně ale mám plno fotek z módní přehlídky, které mi tu módní přehlídku stále připomínají, za co jsem moc ráda. Je na co vzpomínat.  A vy jste byli už na nějaké módní přehlídce? Podle mého názoru by to měl zkusit každý. Já si myslím, že pokud navštívíte alespoň jednu módní přehlídku, tak on to úplně změní pohled na módu. Já jsem si vždycky říkala, že móda je pro mě taková, co zrovna mám ten den na sobě, ale když jsem byla na té módní přehlídce, tak jsem se ujistila, že není móda jenom obyčejné oblečení, ale taky jaký mám styl. Jak kombinuji třeba oblečení. A kombinace oblečení mě baví. Dříve jsem taky nosila jenom černé oblečení, ale poslední dobou jsem si moc oblíbila barvy. Barvy jsou v módě veselejší.