Americká hypotéka je vhodná naprosto pro všechny

Spousta lidí jde s žádostí o úvěr do banky, odkud však následně rychle odchází, protože jim banka zkrátka a jednoduše nevyhoví. Ptáte se, jak je to možné? Je to snadné – banky nahlížejí do registrů, tudíž pokud máte jakékoliv, i sebemenší zádrhely z minulosti, co se týká dluhů, pravděpodobně v bance také nepochodíte. Dále je potřeba dokládat příjmy, takže pokud nemáte příliš vysokou výplatu nebo jste dokonce bez práce, tak s největší pravděpodobností také odejdete s prázdnou. Jak však v těchto situacích postupovat? Máte jinou možnost?

mobil a peníze

Pro všechny, kteří nebyli úspěšní v bance nebo do ní ani chodit nechtějí, mohou využít americkou nebankovní hypotéku od nebankovních společností. To je snad ta nejjednodušší varianta, která je navíc nejdostupnější pro všechny. Záznamy v registru dlužníků i malé příjmy nejsou vůbec žádný problém, základem je, abyste měl nemovitost, kterou můžete ručit.

Ručení nemovitostí je jediná podmínka

Ručení nemovitostí vás možná na chvíli odradí, avšak věřte, že se není o co bát. Musíte si uvědomit, že pro nebankovní společnost je to vlastně jediný způsob, jak si zajistit, že v případě problémů se splácením získá svoje peníze zpět. Pokud však budete vhodně splácet, tak se není absolutně o co bát, o svou nemovitost rozhodně nepřijdete. Možná vás také zajímá, jakou nemovitostí můžete vlastně ručit?

  • Rodinný dům
  • Družstevní byt
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Chata, chalupa
  • Pozemek
  • A mnoho dalších nemovitostí, neváhejte se informovat, zdali je i vaše nemovitost vhodná k ručení

výborný obchod

Najděte si spoluručitele

Spousta lidí však nemovitost nevlastní. Co teď? Je to konečná nebo s tato situace dá nějakým způsobem vyřešit? Samozřejmě, že se dá vyřešit, stačí, abyste si ve svém okolí našli spoluručitele, který se za vás zaručí svou vlastní nemovitostí. Šance je zde tedy i pro ty, kteří nic nevlastní, tudíž toho neváhejte využít.