Pomocná ruka pro podnikatele

Každý soukromý podnikatel ví, že je čas od času zapotřebí do firmy investovat další finanční prostředky, aby mohlo podnikání dále fungovat. Peníze jsou potřebné například na doplnění nebo výměnu vozového parku, na inovaci vybavení kanceláře a další záležitosti. Může se ale stát, že ve firmě není dostatek finančních prostředků na hotovosti. Daleko složitější situací je, pokud jsou finance zapotřebí okamžitě.

vějíř z bankovek

§ Pokud půjde podnikatel do banky, pak bude muset určitou dobu na vyřízení úvěru čekat.

§ A není jisté, jestli se také dočká.

§ Proto je k dispozici finanční produkt https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/, který přináší nebankovní poskytovatel.

Svůj úvěr můžete mít vyřízen už do neuvěřitelných čtyřiadvaceti hodin. Jednou z možností je dlouhodobý úvěr, u kterého se dá doba splácení nastavit až na čtyřicet let. Není ale nikde psáno, že musíte s tímto břemenem skutečně žít celá desetiletí. Pokud se vaše situace natolik zlepší, že budete moci (a chtít) splatit vše dříve, není to žádný problém. Žádné poplatky a sankce vás pochopitelně nečekají.
počítání na kalkulačce

Velká míra tolerance

Hypotéka u nebankovního poskytovatele má mnoho důležitých výhod. Jednou z nich je také možnost financování přímo na míru každému klientovi. Celé jednání probíhá nejen rychle, ale také bez zbytečných a mnohdy nepříjemných otázek. Není také nutné vykazovat se dostatečně vysokým daňovým přiznáním.

o Na nebankovní hypotéku dosáhne skutečně každý podnikatel nebo živnostník.

Kromě daňového přiznání se neřeší ani bankovní a nebankovní registry dlužníků. Klienti jsou také příjemně překvapeni tím, že po nich nikdo nežádá žádné platby předem a ani nejsou dodatečně zaskočeni skrytými poplatky.

· Důležitou otázkou je, kolik je možné z této hypotéky získat.

· Jedná se až o sedmdesát procent z odhadní ceny zastavené nemovitosti.