Elektrokoloběžka

Já si již nedokážu představit život bez elektro věcí. Já jsem si před rokem pořídila například elektrokoloběžku. A musím říct, že je to ta nejlepší věc, co jsem si za poslední rok pořídila. Je opravdu moc skvělá v tom, že se nemusím již spoléhat na žádný autobus a můžu vlastně kdykoliv jet tam, kam právě potřebuji. Je super, že si můžu zajet na nákup, kdy chci a taky můžu jezdit na elektrokoloběžce na různé menší výlety. Tato moje elektrokoloběžka má dojezd padesát kilometrů, takže je to vážně skvělé. Navíc ta moje koloběžka je hodně velká, takže se tam krásně vejdu se synem a můžeme jezdit ve dvou.

Elektro pohon může mít už cokoliv

Když je krásné počasí, tak jezdíme za dědou na chatu. Má ji vzdálenou asi deset kilometrů a tam naše koloběžka krásně a v pohodě dojede. Jen mě štve, že jsem ji už měla dvakrát píchlou. To mě vždy dokáže pěkně rozzuřit. Jednou se mi to stalo, když jsem jela na stadion sledovat bratrův fotbal. A koloběžka se mi píchla asi v půlce cesty. Samozřejmě, že ji tam nemůžu nechat ležet jen tak, tak jsem ji musela tahat sebou. A bylo to asi ještě pět kilometrů, musela jsem ji teda táhnout a šlo to docela těžko. Jak byla píchlá, tak se těžce táhla za sebou. Byla jsem z toho dost smutná a naštvaná, protože jen díky tomu jsem nestihla bratrův fotbalový zápas. Viděla jsem jen posledních deset minut. Alespoň jsem byla ale ráda, že bratrův tým fotbal vyhrál, takže alespoň jsem měla radost z tohoto štěstí. Bratr byl rád, že jsem nakonec dorazila, ale stejně zevnitř jsem cítila, že se zlobí. Jenže tak úplně jsem až to nemohla.

Dobíjení energie u auta

A ještě musím zmínit, jak je skvělý si pořídit elektro alarm na koloběžku. Já si ho taky pořídila a jsem s ním opravdu moc spokojená. Jakmile ho aktivuji, tak stačí, aby se někdo koloběžky dotknul a ta hned značně pípat, a to dost nahlas. Pípá celou minutu, pak přestane, takže je to opravdu síla. Funguje to vlastně jako klíčky od auta. Máte u sebe krabičku s čudlíky a tím tak zapínáte a vypínáte alarm. Sice mám ještě klasický zámek, ale rychlejší je opravdu ten alarm. Zámek používám, když jdu na delší dobu od elektrokoloběžky.