Vytvořte si útulné a příjemné bydlení v mobilheimu

Mobilní domy už zdaleka nepředstavují jenom nějakou alternativu v bydlení. Jedná se totiž o plnohodnotné bydlení ve vlastním domově, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. Prostory uvnitř jsou dostatečně velké na to, aby se sem pohodlně vlezly dokonce rodiny s dětmi. Jsou vhodnou volbou také pro seniory, studenty, jednotlivce nebo mladé páry. Představují útulné a příjemné bydlení s nízkými měsíčními náklady. Navíc i pořizovací cena se pohybuje velice nízko a proto je toto stavení vhodné i pro každého, kdo se nechce dostat do větších finančních problémů, kdo nechce měsíčně splácet tisíce na hypotékách nebo kdo se nechce zadlužit na doživotí. S financováním velice rádi poradíme.
venkovní fotografování rodiny.jpg

Mít vlastní dům se rozhodně vyplatí

Jaké jsou vlastně výhody bydlení v mobilheimu?
1. Levná pořizovací cena – cena se pohybuje velice nízko, takže si můžete být jistí, že k tomu nebudete potřebovat deseti milionovou hypotéku, se kterou byste se zadlužili na doživotí.
kytara u postele.jpg
2. Nízké měsíční náklady – obydlí jsou stavěna jako nízkoenergetická, díky tomu mají pouze nízké měsíční náklady.
3. Kompletní výroba, terénní úpravy před dovezením, ustavení, odborná přeprava, profesionální zapojení – vše důležité pro vás zařídíme.
4. Mobilita – můžete jej kdykoliv nechat přestěhovat.
5. Útulné bydlení, vkusné a elegantní – navíc ani uklízením takového útulného a menšího domova nestrávíte tolik času, jako kdybyste měli uklízet vilu s tisíci komnatami.
6. Praktické bydlení i v zimě – dům můžete využít jako celoroční bydlení. Je zateplený speciální technologií PUR pěny, která je v posledních letech jednou z nejdokonalejších systémů zateplování rodinných domů.
7. Obydlí můžete využívat také jako rekreační budovu – existují v menších provedeních, které plně vyhovují nárokům běžných uživatelů pro rekreační bydlení. Například na zahradu.
8. Zajistíme veškerý doplňkový sortiment.
9. Jsme vám k službám v případě opravy či poskytnutí rekonstrukcí.
kolečko na chodníku.jpg
10. Hodí se pro každého – rodiny s dětmi, samostatné jedince, seniory, páry, které se chtějí osamostatnit, zkrátka pro každého.
11. Bydlení ve vlastním domě – největší výhoda, kterou můžete získat je bydlení ve vlastním domově, který vám nikdo nevezme.
12. Soukromí – vlastní pozemek a nepřekonatelné soukromí. Bez blízkých sousedů, kteří v bytech často slyší, co si za zdí povídáte.