Kdy jsou partneři pro sebe nejvíce přitažliví


Pamatujete se na film „Vrchní prchni“? Byl natočen v roce 1980, a přesto, že od té doby již uplynulo už více než čtyřicet let a hlavní hrdina příběhu již není mezi námi, film je stále živoucím odkazem zajímavého tématu lidského příběhu milovníka ženské krásy. Záměrně zde nevyzdvihujeme kriminální pozadí falešného vrchního, ale tu přirozenou životní touhu po milování a splynutí s krásnou ženou.

Josef Abrhám při setkání se svým bývalým třídním kantorem líčil, jak je pro ženy přitažlivý možná z toho důvodu, že si představuje, co vše by s nimi mohl prožít, a že ty představy, vyzařované z jeho nitra, většina žen dokáže vyčíst. Ono to tak ale funguje i ve skutečnosti, protože každá myšlenka je energie, a lze ji i dekódovat.

ležící žena

Legendární filmová postava nám tímto naznačuje, že ženy dobře vycítí, kdy mají o ně muži zájem, zčásti v tom také hrají pachové feromony, které muži v tu chvíli produkují ve svém potu, ale podstatné je to, že vzájemné přitažlivosti lze pak využívat častěji i v partnerském vztahu. Kdy jsou muži pro ženy nejpřitažlivější?

Alkohol – alkoholické nápoje způsobují v lidském metabolismu zmatek a organismus alkoholové metabolity vylučuje i potem skrze pokožku. Podobně jsou na tom i chemické léky. Takoví lidé jsou v tu chvíli naprosto nepřitažliví, a tak s alkoholem a s užíváním léků před milováním raději přibrzděte.

dívka na posteli

Strava – podobné je to i se stravou. Nejvíce odpudivý mužský (i ženský) pot vzniká při pojídání masité stravy a sladkostí z rafinovaného cukru. Nejlépe se to rozpozná v podpaží a na chodidlech, někdy je zápach natolik nepříjemný, že je s milováním konec. Naopak vegetariáni a hlavně vegani téměř vůbec nezapáchají a bývají pro ženy přitažlivější.

Stres – v případě různých onemocnění trávicího traktu, jater a ledvin a ve stresových situacích, kdy tělo vylučuje příliš mnoho stresových hormonů, toto jednak brzdí erekci, a pak je to i pachově nepříjemný vjem. V tomto směru naštěstí napomáhají bylinky, jako je Ženšen nebo Maca peruánská. Je to lepší volba, než Viagra bez receptu Erectmax, která sice může zacílit na erekci, ale neřeší její samotnou příčinu.